İçeriğe geç

İzmir Bayraklı Korsan Taksi – Bayraklı Korsan Taksi

Ulaşım konusunda konfor ve güvenilirlik arıyorsanız İzmir Bayraklı Korsan Taksi alanında hizmet veren firma İzmir Bayraklı Korsan Taksi her zaman yanınızda yer alır. Özel araçlarla hizmet veren firma, sizleri kapınızdan istediğiniz saatte alır. Güler yüzlü ve güvenli taksicilik hizmetini sizlerle buluşturur. Konforlu bir yolculuk isterseniz sizler de bir alternatif olarak tercihinizde İzmir Bayraklı Korsan Taksi’e yer verebilirsiniz.
Ulaşım konusunda daha güvenilir ve rahat bir yolculuk yapmak oldukça önemlidir. Güvenli ve rahat bir yolculuk için tecrübeli kişilerden oluşan kadromuzla yanınızda yer almaktayız. Her ihtiyaca hitap eden farklı model araçlarla günün her saati ulaşım hizmetini sizlerle buluşturmaktadır.
İzmir ucuz taksi hizmeti, misafirperverliği önceleyen yaklaşımıyla ulaşımda kaliteyi sizlerle buluşturmaktadır.

Neden İzmir Bayraklı Korsan Taksiyi Tercih Etmelisiniz?

Ulaşımla ilgili yaşadığınız sorunlar sizleri bunalttıysa artık İzmir Bayraklı Korsan Taksi avantajlarından faydalanma vaktiniz gelmiş demektir.
İzmir ucuz taksi bünyesinde her zaman temiz ve hijyenik araçlarla karşılaşırsınız. Bu bünyede hizmet veren İzmir Bayraklı Korsan Taksi, deneyimli şoför kadrosuyla günün her saati sizlere hizmet verir. Memnuniyetinizi her zaman ön planda tutar. Hizmet içeriğini korsan değil, özel şoförlü hizmet araçları olarak düşünebilirsiniz.
VIP taksicilik hizmetini hızlı yolculuk deneyimiyle buluşturan korsan taksiler, hem şehirlerarası hem de şehir dışı yolculuklarda hizmet vermektedir.

İzmir Bayraklı Korsan Taksi Fiyatları

Yolculuklarda fiyatlandırma, gittiğiniz adrese göre hesaplanır. Telefonla bilgi almak istediğinizde, sizlere ilk olarak gideceğiniz adres sorulur. Gideceğiniz yerin KM cinsinden hesaplamasının yapılmasının ardından, net ücret sizinle paylaşılır. İzmir ucuz taksi KM başı ücreti, 15 TL olarak belirlenmiştir.
Henüz yolculuğa başlamadan, hesaplanan ücret sizinle paylaşılır. Sizler de dilerseniz yolculuğun başında, dilerseniz sonunda ödeme yapabilirsiniz.
İzmir Bayraklı Korsan Taksi bünyesinde yer alan İzmir Bayraklı Korsan Taksi’i güven içinde kullanabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Korsan Taksi