İçeriğe geç

İzmir İnciralti Korsan Taksi – İnciralti Korsan Taksi

Konforlu güvenilir yolcu taşıma hizmetini korsan taksi konsepti ile uygun fiyata İzmir’de İnciralti da siz değerli misafirlerimize sunmaktayız.Bir çok kişi İzmir İnciralti da korsan taksiyi istedikleri zaman erişebildikleri ve konforlu rahat ve ugun fiyat politikaları sebebi ile ilk tercihler arasında yer almaktadır.
İzmir İnciralti Korsan Taksi müşteri memnuniyetini için taksicilik sektöründe büyük bir hassasiyet ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Günümüzde maalesef insanlara güven duygusu herkes tarafından yok denecek kadar azdır. Özellikle de korsan taksileri tercih ederken genellikle daha önce bindiğimiz taksileri, ve bildiğimiz şoförleri tercih etmek zorunda kalıyoruz. Biz İzmir’de İnciralti Korsan Taksi Firması olarak bütün bu sorunlara bir dur demek istedik. İzmir İnciralti Korsan Taksi firması ilk ve son tercihiniz olmak için faaliyetlerimizi 7/24 saat sürdürmekteyiz. Amacımız sadece para kazanmak değil , siz değerli müşterilerimize de hem maddi hem manevi kazanç sağlamaktır. Zamanında ve istediğiniz saatte, istediğiniz yerde olmanın güvencesini sizler için hedefleyen çalışanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Güvenli ekip arkadaşlarımız ve temiz araçlarımız ile gönül rahatlığı ile istediğiniz zaman, istediğiniz saatte yolculuk yapabilirsiniz.

İzmir İnciralti Korsan Taksi firması siz daha araca biner binmez gideceğiniz yeri öğrenip, size ücret bilgisi vermektedir. İzmir İnciralti Korsan Taksi ile yolculuğunuzdan sonra , diğer taksi firmaları gibi sürpriz fiyatlar ile karşılaşmazsınız. Kaliteyi ucuza sunarak müşteri memnuniyetini hedef alarak hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

İzmir’de İnciralti Korsan Taksi olarak hızlı bir ulaşımı ve konforu bir araya getirerek , 7/24 istediğiniz zaman bir telefon ile , istediğiniz adrese en kısa sürede gelmekteyiz. Müşteri memnuniyeti için İzmir İnciralti Korsan Taksi firması olarak hizmette sınır tanımıyoruz.

İzmir İnciralti Korsan Taksi firması, başka taksi firmaları gibi iş arayanlar arasından sadece ehliyeti olan bireyleri hemen ekibimize almıyoruz. Müşterilerimiz için ne kadar güvenilir bir şoför adayı olup olmadığı en ince ayrıntısına kadar araştırdıktan sonra , özgeçmişini inceleyerek ve gerekirse, gerekli eğitimleri vererek işe alım kararını veriyoruz. Çünkü biz İzmir İnciralti Korsan Taksi firması olarak müşterilerimizin can güvenliğini hiç bir firmanın önemsemediği kadar önemsiyoruz. Görevimizi layıkıyla yerine getirmek için büyük emekler harcıyoruz.

İzmir İnciralti Korsan Taksi , olarak şoför alımlarında, içinizin rahat etmesi ve görmeniz adına , şoför adaylarında aradığımız bazı özellikleri siz değerli müşterilerimiz için şöyle sıralayabiliriz;

Ehliyetinin olması
Hız sınırı yapmayan
Trafik kurallarına uyan
Trafik cezası olmayan
İlk yardım eğitimi bilmesi
Güler yüzlü olması
Sabıka kaydının olmaması
İletişimi kuvvetli olması
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan
Kendini ifade edebilen
Ekip arkadaşlarına uyum sağlayabilen
Yardımsever olan
Yol ve konum bilgisi olan
Dürüst , temiz ve kibar olan
Sorumluluk sahibi olan
Problem çözme yeteneği olan
Misafirperver olan
Araç temizliğine önem veren

İzmir İnciralti Korsan Taksi , İzmir’de en ucuz taksi firması olarak hizmet vermektedir. Özel ve temiz araçlarımızla faaliyetlerimizi her daim sürdürmekteyiz. Duyarlı ekip arkadaşlarımızla gönül rahatlığı ile yolculuk yapabilirsiniz. Biz ve ekip arkadaşlarımıza rahatlıkla ailenizi , eşinizi çocuğunuzu yani en değer verdiklerinizi emanet edebilirsiniz. Özellikle çocuk ve kadınlara mağduriyet yaşatmak adına büyük bir özveri ve hassasiyet ile görevimizi yerine getirmek için mücadele etmekteyiz . İsteğiniz doğrultusunda şehir içi ve şehir dışı yolculuklarınızda tüm içten ve samimiyetimizle sizlere eşlik etmekteyiz. İzmir İnciralti Korsan Taksi’nin sizlere sadece bir telefon kadar uzak olduğunu hatırlatmak isteriz.

İzmir İnciralti Korsan Taksi